Zarządzanie zakładem

AKANEA POLSKA SP. Z O.O.

Jesteśmy producentem i dostawcą specjalistycznego oprogramowania ERP i WMS dla sektora Owoców i Warzyw, tworzonego i rozwijanego z myślą o producentach, przetwórcach i firmach handlowych z branży spożywczej. Nasze rozwiązania informatyczne zapewniają kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, niezależnie od jego rozmiaru. Modułowy charakter oprogramowania pozwala na wybór optymalnych rozwiązań do: - zarządzania produkcją, magazynem, opakowaniami i logistyką, - zarzadzania sprzedażą, zakupami i marżami. Oferujemy dedykowane oprogramowanie, dopasowane do standardowych procesów obecnych w produkcji, przetwórstwie i handlu owocami i warzywami. Zapewniamy wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie sprzętu i rozwiązań informatycznych. AKANEA w 3 słowach to: TRACEABILITY, OPTYMALIZACJA i KONTROLA JAKOŚCI
ADRES AL. JANA PAWŁA II, 27
00-867 WARSZAWA
TELEFON 506285383
NIP 5242741234
E-MAIL anna.puzon@akanea.com
ADRES WWW https://akanea.pl/

icMobile Systems Sp. zo.o.

Firma icMobile Systems jest dostawcą najnowocześniejszego systemu wspierającego procesy kontroli, audytów i przeglądów o nazwie icmInspector. System icmInspector jest kompleksowym narzędziem w zakresie budowania i zarządzania scenariuszami kontrolnymi, planowania kontroli, audytów i inspekcji, zbierania danych w usystematyzowany sposób, prezentacji zbieranych danych, wykrywania nieprawidłowości. System dostarczany jest w modelu subskrypcyjnym co zapewnie, że jego uruchomienie nie wiąże się z nakładami inwestycyjnymi.
ADRES Al. J.Piłsudskiego 46
33-300 Nowy Sącz
TELEFON +694412203
NIP 5222606651
E-MAIL icmobile@icmobile.pl

GP Strategies Poland Sp. z o.o.

LORIEN Engineering / GP Strategies zajmuje się wszystkimi etapami procesu inwestycyjnego od koncepcji poprzez opracowanie projektów budowlanych oraz wykonawczych we wszystkich branżach łącznie z technologią, zarządzaniem i nadzorem nad wykonaniem inwestycji. Dodatkowo podejmujemy się uzyskania niezbędnych decyzji administracyjnych oraz wymaganych prawem odbiorów. Naszą kluczową branżą jest przemysł spożywczy i produkcja wszelkiego typu napojów. Jesteśmy obecni w przemyśle w Polsce od wielu lat np. poprzez projekty zrealizowane i w toku dla międzynarodowych korporacji takich jak m.in. Mondelez, Nestle, Kellogg's, Heinz, Carlsberg, Unilever, Heineken, Asahi Beer oraz wielu klientów polskich.
ADRES ul. Strzegomska 138
54-429 Wrocław
TELEFON (71) 881 0117
NIP
E-MAIL lorienengineeringsales@gpstrategies.com
1


Baner