Transport i logistyka

Alfa Forwarding

Alfa Forwarding zajmuje się od prawie 30 lat transportem drogowym, morskim, lotniczym i kolejowym - świadczymy usługi dla największych graczy na rynku spożywczym, automotive, papierniczym, czy też ponadgabarytowym. Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia wycen transportowych i nawiązania owocnej współpracy.
ADRES Wendy 7/9
81-341 Gdynia
TELEFON +48691949113
NIP 5860203656
E-MAIL wioleta.scieszka@alfaforwarding.pl

FUH Tomasz Prokorym

Od 25 lat firma Prokorym zajmuje się dostarczaniem rozwiązań transportowych dla przemysłu i rolnictwa. Oferujemy transport ponadgabarytowy zbiorników oraz maszyn po kraju, Unii Europejskiej oraz BY/RUS/UA. Zróżnicowany tabor własny oraz rozwiązania spedycyjne pozwalają na elastyczne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do współpracy!
ADRES Towarowa 20b/3
10-417 Olsztyn
TELEFON +48535382121
NIP 7391029335
E-MAIL dominika@prokorym-transport.pl

Elettric80 sp. z o.o.

Elettric80 jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych w pełni automatycznych systemów logistycznych wewnątrz magazynowych stosowanych w przemyśle. Firma znana jest głownie z bezobsługowych wózków widłowych sterowanych laserowo - LGV, wysp paletyzujących oraz inteligentnych systemów zarządzania magazynem Smart Store. Realizujemy rozwiązania - szyte ma miarę - spełniające najbardziej wymagające oczekiwania klientów oczekujących elastyczności oraz wydajności. Naszym głównym obszarem działania jest branża beverage, food oraz tissue.
ADRES ul. Życzkowskiego 19
31-864 Kraków
TELEFON 12 356 16 00
NIP
E-MAIL dziedzic.j@elettric80.it

Pro-Wam Sp zoo

Jako jeden z największych producentów zbiorników i cystern ze stali nierdzewnej, gwarantujemy wykonanie produktów na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w budowie pojazdów do przewozu mleka : cystern-naczep, autocystern zabudowanych na podwoziach pojazdów ciężarowych oraz cystern-przyczep. Pojazdy te wyposażamy w nowoczesną Aparaturę Kontrolno-pomiarową własnej produkcji. Produkujemy również wszelkiego rodzaju zbiorniki ze stali nierdzewnej, stacje odbioru mleka, instalacje CIP i inne instalacje stosowane w mleczarstwie. Swoją ofertę kierujemy do firm transportowych i przewoźników indywidualnych z branży mleczarskiej oraz mleczarskich zakładów produkcyjnych, gdzie używane są zbiorniki i instalacje ze stali nierdzewnej. ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY !
ADRES ul. Zwycięstwa 278
75 - 671 Koszalin
TELEFON 94- 345 46 30
NIP
E-MAIL sekretariat@pro-wam.pl
ADRES WWW www.pro-wam.pl
1


Baner