Technologie procesowe

J.S. Cooling

Firma J.S.COOLING oferuje kompleksowe usługi ?pod klucz? z zakresu chłodnictwa przemysłowego i wentylacji, także jako Generalny Wykonawca również dla Przemysłu 4.0. Ponad 30-to letnia obecność na rynku, bogate doświadczenie zdobyte dzięki zrealizowanym projektom oraz kadra specjalistów gwarantują indywidualne podejście do każdego klienta. Produkowane przez nas urządzenia to min.: - amoniakalne maszynownie chłodnicze o dużych mocach - skraplacze natryskowo-wyparne - agregaty sprężarkowe na bazie sprężarki śrubowej i tłokowej - zbiorniki ciśnieniowe - parowniki - zbiorniki wody lodowej - rurociągi technologiczne - automatyczne tunele chłodnicze - przenośniki palet - centrale wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania Dzięki temu że jesteśmy producentem urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych, nasze systemy są zawsze idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od stworzenia projektu, poprzez realizację, po opiekę serwisową instalacji przez 24h na dobę.
ADRES Płocka 61
06-400 Pęchcin
TELEFON 789 000 026
NIP 566 917755
E-MAIL info@jscooling.pl

PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo A-Lima-Bis Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się produkcją oraz dostawą maszyn i urządzeń dla farm mlecznych i zakładów mleczarskich, w tym urządzeń do pozyskiwania, przechowywania i przetwarzania mleka. Jest czołowym dostawcą technologii i systemów membranowych dla wielu gałęzi przemysłu oraz producentem wysokiej jakości proszku serwatkowego. Spółka posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą. Oferta przedsiębiorstwa w głównej mierze skierowana jest do gospodarstw indywidualnych, farm mlecznych, zakładów przetwórstwa mleka oraz zakładów spożywczych. Produkty oferowane przez firmę znajdują odbiorców w całej Europie oraz w wielu krajach na świecie m.in. w Anglii, Szwecji, Norwegii, Danii, Czechach, Kolumbii, Libii, Chinach, Rosji, na Białorusi i Ukrainie. Strona: www.alimabis.com.pl oraz www.alimafpt.com.pl
ADRES ul. 27 Grudnia 5
63-000 Środa Wielkopolska
TELEFON 61 28-538-61
NIP
E-MAIL info@alimabis.com.pl

REMSTAT Piotr Pochwatka, Andrzej Szcześniak Sp.J.

REMSTAT to założona prawie 25 lat temu spółka inżynierska, która obok klasycznych układów chłodniczych zajmuje się konstruowaniem układów wymagających zastosowania nietypowych i nowatorskich rozwiązań technicznych. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem przemysłowych instalacji chłodniczych opartych na ekologicznych czynnikach chłodniczych R717 (amoniak) i R744 (CO2). Produkujemy gotowe agregaty chłodnicze, chillery i zespoły sprężarkowe w oparciu o sprawdzone komponenty wiodących producentów. Agregaty i chillery R717, R744 oraz gotowe instalacje chłodnicze poddawane są kompleksowej ocenie zgodności z Dyrektywą Ciśnieniową 2014/68/UE i oznaczane znakiem CE1433.
ADRES Rewerenda 17 B
80-209 Chwaszczyno
TELEFON 608 422 846
NIP 5842666274
E-MAIL s.jozwiak@remstat.co.pl
ADRES WWW

Frizo Sp. z o.o.

FRIZO jest firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem, solidnymi fundamentami wspartymi na wysokich kwalifikacjach pracowników i nowoczesnym zapleczu maszynowym. Specjalizuje się w projektowaniu oraz kompleksowym wykonawstwie instalacji chłodniczych dla wszelkich gałęzi przemysłu, głównie spożywczego. Firma oferuje innowacyjne i optymalne rozwiązania pod kątem inwestycyjnym oraz eksploatacyjnym z zakresu chłodnictwa, wentylacji przemysłowej i klimatyzacji oraz izolacji termicznych. Frizo dysponuje własnym , rozbudowanym zakładem produkcyjnym w Miszewku koło Gdańska, dzięki czemu ma możliwość realizacji indywidualnych , najbardziej zaawansowanych projektów.
ADRES Wiertnicza 108
02-952 Warszawa
TELEFON +48 22 642 04 21
NIP 9571067640
E-MAIL biuro@frizo.pl

Dedert A/S

Firma Dedert A/S działa na rynku europejskim i amerykańskim w przemyśle spożywczym ,chemicznym, oferując technologie suszenia i technologie wyparne. W zakres technologii suszenia wpisują się suszarnie rozpyłowe w pełni higieniczne , suszarnie pneumatyczne typu flash i ring , suszarnie fluidalne i tzw spin flash. W zakres technologii wyparnej wchodzą układy MVR, TVR, wielostopniowe i zasilane oparami z suszarni. Dedert jest na globalnym rynku od 51 lat więc posiadamy duże doświadczenie w pracy z klientami z branży. W ciągu 50 lat zainstalowaliśmy około 1000 linii technologicznych.
ADRES Borupvang 3
2750 Ballerup
TELEFON 507876273
NIP 18 63 17 76
E-MAIL l.kaluza@dedert.com

Milk Hydrosan

Milk Hydrosan Sp. z o.o. jest polską firmą, działającą z powodzeniem na rynku krajowym jak i rynkach zagranicznych np.: Rosja, Białoruś, Ukraina, Azerbejdżan, USA, kraje Unii Europejskiej. Zakład Inżynierii Procesowej prowadzi działalność z zakresu wykonywania, dostarczania i uruchamiania instalacji dla procesów technologicznych m.in. przemysłu ogólnospożywczego, chemicznego, wodno-ściekowego od blisko 30 lat. Nasza wiedza i zaplecze techniczne pozwala nam projektować i budować wysokiej, jakości linie technologiczne, zbiorniki magazynowe i procesowe, oczyszczenie ścieków, biogazownie oraz kompletne zakłady przemysłu spożywczego pod klucz. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować i rozwinąć nasze mocne strony, stanowiące o naszej przewadze konkurencyjnej: - Kompleksowe i profesjonalne rozwiązania, - Szerokie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu kompletnych rozwiązań technologicznych, - Stabilny, wysoko wykwalifikowany i profesjonalny zespół, świadomy potrzeb naszych Klientów i gotowy spełniać ich oczekiwania - Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny gotów do reagowania. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Milk Hydrosan Sp. z o.o.
ADRES Przemysłowa 5
05-250 Radzymin
TELEFON (+48) 22 670 22 12
NIP 5261021883
E-MAIL biuro@milkhydrosan.pl

LOPI ANUSZKIEWICZ I TRZECIŃSCY SP.J.

Od 25 lat wspieramy przedsiębiorców poprzez projektowanie i tworzenie kompleksowych rozwiązań technologicznych z zakresu kompensacji mocy biernej, automatyki oraz elektroniki. Dynamiczny rozwój naszej firmy doprowadził do wyodrębnienia z niej trzech spółek: Lopi sp.j., Lopi automatyka i Lopi elektronika. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy regulator LRM001, a dalsze prace nad rozwojem produktów zaowocowały stworzeniem całej linii produktów z obszaru kompensacji mocy biernej. Wypuściliśmy na rynek wysokiej klasy urządzenia pracujące w sieciach z kogeneracją. Nasz najnowszy produkt to kompensator mocy biernej z funkcjonalnością filtra aktywnego. Urządzenie wykazuje szereg zastosowań na bardzo wysokim poziomie. Prawidłowo dobrany układ kompensacji mocy biernej umożliwia redukcję opłat za moc bierną na poziomie 90-100%. Dodatkowo wydłuża żywotność urządzeń i sieci elektroenergetycznych. W praktyce oznacza to średnie miesięczne oszczędności na poziomie od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Szacowane koszty zwrotu z inwestycji wynoszą od 3 do 18 miesięcy. Zapraszamy do korzystania z naszych produktów oraz usług. Polski produkt ? wysoka jakość ? atrakcyjna cena.
ADRES Długa 3
05-119 Legionowo
TELEFON 22 732 07 87
NIP 5361939557
E-MAIL biuro@lopi.pl
ADRES WWW https://lopi.pl/

ATER Logic Prusinowski Tomporowski Sp. J.

Spółka ATER Logic jest firmą technologiczną, działającą w branży automatyki przemysłowej. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem i montażem linii produkcyjnych i ich elementów, mających na celu usprawnienie i automatyzację procesów produkcyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej w Polsce i na rynkach zagranicznych. Swoją działalnością obejmujemy najczęściej takie obszary, jak: linie produkcyjne i ich elementy (systemy transportowe, załadunkowe, pakujące, itp.), zaawansowane systemy sterowania, systemy wizualizacji i SCADA w technologii klasycznej, systemy sieci przemysłowych, systemy HMI/SCADA w technologii Wonderware System Platform. Swoją działalnością obejmujemy najczęściej takie obszary, jak: linie produkcyjne i ich elementy (systemy transportowe, załadunkowe, pakujące, itp.), zaawansowane systemy sterowania, systemy wizualizacji i SCADA w technologii klasycznej, systemy sieci przemysłowych, systemy HMI/SCADA w technologii Wonderware System Platform.
ADRES Władysława Trylińskiego 8
10-683 Olsztyn
TELEFON 89 612 05 31
NIP 7393866638
E-MAIL biuro@aterlogic.pl

TEDOM Poland Sp. z o.o.

Obszarem działalności firmy TEDOM POLAND jest produkcja, sprzedaż oraz pełny serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny układów kogeneracyjnych w oparciu o silniki gazowe zasilane gazem ziemnym, biogazem, gazem wysypiskowym oraz innymi niekonwencjonalnymi rodzajami paliw gazowych.
ADRES Racjonalizatorów 10
41-506 Chorzów
TELEFON 32 721 83 96
NIP 5482423172
E-MAIL tedompoland@tedom.com

Tajfun Poland Sp. z o.o.

Zajmujemy się doborem oraz sprzedażą pomp przemysłowych. W ofercie posiadamy również uszczelnienia do pomp. Nasz aktualny zakres obejmuje: - Jung - pompy dwuśrubowe - Jabsco - pompy krzywkowe i pompy z elastycznym wirnikiem - Almatec - pneumatyczne pompy membranowe - Wilden - pneumatyczne pompy membranowe - Albin - pompy perystaltyczne - Quattroflow - pompy biotechnologiczne - Lowara - pompy wirowe - Flojet - pompy ogólnego zastosowania - Boulton Pumps - pompy wirowe ogólnego zastosowania - Pan World - pompy ze sprzęgłem magnetycznym - HMD - pompy metalowe ze sprzęgłem magnetycznym - Ansimag - pompy metalowe wyłożone ETFE, pompy ze sprzęgłem magnetycznym - Sunflo - odśrodkowe, jednostopniowe pompy wysokociśnieniowe - Thinqk - części zamienne do pneumatycznych pomp membranowych - Stramek - uszczelnienia do pomp
ADRES ul. Gidzińskiego 4
02-293 Warszawa
TELEFON 22 743 60 77
NIP 5272559155
E-MAIL info@tajfunpoland.pl


Baner