Składniki pomocnicze do produkcji

Semicon Sp z oo

Dystrybutor: 1. Certyfikowanych preparatów chemicznych do serwisu urządzeń w przemyśle spożywczym 2. CRC, LPS, 3M, Wacker, Momentive, Electrolube, Huntsman Dystrybutor i konwerter taśm przemysłowych 3M, Saint Gobain, Tesa, IPG, Nitto 1. Taśmy do oznakowania ciągów technologicznych Dystrybutor elementów elektronicznych, elementów automatyki 1. Lemo, Schurter, Microprecision, Cynergy3, SANYO DENKI, Sunon 2. Dostawy awaryjne Dodatkowa oferta: 1. Materiały i narzędzia dla serwisu elektronicznego 2. Montaż płytek PCB 3. Produkcja modułów laserowych
ADRES Zwoleńska 43/32a
04-761 Warszawa
TELEFON +48 22 6157371
NIP 5260303208
E-MAIL info@semicon.com.pl

Univar Solutions Sp. z o.o.

Mając szerokie portfolio produktów, Univar Solutions jest wiodącym globalnym dystrybutorem składników dla przemysłu piwowarskiego. Łącząc olbrzymie możliwości, głęboką wiedzę o rynku i prawodawstwie z dostępem do technologii pomagających w przygotowywaniu receptur i przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi cyfrowych, współpracujemy w celu opracowywania rozwiązań, które pomagają naszym klientom wprowadzać innowacje i poprzez to rozwijać ich działalność.
ADRES Ul. Sławęcińska 14, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki
TELEFON 22 2793 571
NIP
E-MAIL biuro@univar.pl

Krolsan Ryszard Króliczak

Dystrybucja preparatów enzymatycznych firmy Erbsloeh dla przemysłu piwowarskiego. Oferujemy: Enzymy, pożywki dla drożdży, drożdże, materiały filtracyjne. Zapewniamy pomoc oraz wsparcie technologiczne w procesie produkcyjnym.
ADRES Ul. Warszawska 12
12-130 Pasym
TELEFON 89 621 24 34
NIP
E-MAIL krolsan@krolsan.com.pl

BIOCHEM-ART

Spółka BIOCHEM-ART jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski w zakresie browarnictwa dla firm: DSM, PureMalt oraz Murphy&Son. Doświadczenie w produkcji piwa oraz wieloletnia współpraca z browarami zapewniło nam stabilną i silną pozycję na rynku piwowarskim. Nasz zakres produktów i usług to: - Preparaty enzymatyczne dla piwowarstwa; - Ekstrakty piwne (słodowe); - Specjalistyczne substancje pomocnicze do produkcji piwa; - Wiedza i gotowe rozwiązania problemów technicznych i technologicznych w zakresie produkcji; Zapewniamy fachową wiedzę i satysfakcjonującą obsługę.
ADRES ul. Elfów 75
80-180 Gdańsk
TELEFON 58 304-80-77
NIP
E-MAIL biuro@biochem-art.pl

Air Products Sp. z o.o.

Firma Air Products w Polsce jest jednym z największych producentów gazów przemysłowych i od 26 lat oferuje swoim Klientom gazy techniczne, spożywcze, medyczne oraz specjalne, jak również instalacje, urządzenia i serwis techniczny. Nasi eksperci służą swoją pomocą w dopasowywaniu oferty gazów, usług i technologii do potrzeb Klientów, którymi są zarówno mali przedsiębiorcy, jak i wielkie koncerny przemysłowe. Dzięki naszym technologiom i rozwiązaniom gazowym sprawiamy, że procesy produkcyjne naszych Klientów stają się bardziej wydajne i energooszczędne W Polsce posiadamy trzy zakłady produkcji gazów atmosferycznych: w Częstochowie, Kędzierzynie ? Koźlu i Głogowie. Dzięki przejęciu w marcu 2019 roku firmy ACP, największego niezależnego producenta dwutlenku węgla w Europie, nasze moce produkcyjne zwiększyły się o zakład produkcji ciekłego dwutlenku węgla i suchego lodu we Włocławku o wydajności 300 000 ton rocznie.
ADRES ul. 17 Stycznia 48
02-146 Warszawa
TELEFON 801100801-gazy sprężone, 801081122–gazy ciekłe
NIP
E-MAIL MIKOLAK@airproducts.com
1


Baner