Opakowania, znakowanie i etykietowanie

Schoeller Allibert Sp. z o.o.

Jesteśmy światowym liderem na rynku opakowań plastikowych. Nasze produkty dzielimy na 10 grup t.j. skrzyniopalety składane (FLC), małe pojemniki składane (FSC), skrzyniopalety, skrzynki na napoje, pojemniki sztaplowalne oraz sztaplowalno-gniazdowe, wiaderka z certyfikatem UN, składane pojemniki IBC do przewozu cieczy, palety plastikowe oraz wózki. We are the global market leader in the field of plastic packaging solutions for materials handling. We offer a comprehensive range of standard and tailor made RTP packaging solutions across ten key product segments being Foldable Large Containers, Foldable Small Containers, Rigid Pallet Containers, Beverage crates and trays, Stackable and Stack /Nest handheld boxes, UN pails, Foldable IBCs, Pallets and Dollies.
ADRES ul. Fryderyka Wilhelma Redena 5
41-808 Zabrze
TELEFON 32 283 13 10
NIP
E-MAIL info.poland@schoellerallibert.com

AUTOJET SP. z o.o.

Firma AUTOJET to polskie przedsiębiorstwo z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży maszyn i urządzeń przemysłowych. Naszym głównym celem jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów za cenę dostosowaną do realiów rynku. Dzięki stałej współpracy z małymi oraz dużymi przedsiębiorstwami, zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające nam na stworzenie maszyn oraz linii produkcyjnych optymalizujących koszty przy jednoczesnym wzroście produktywności. Z naszych innowacyjnych rozwiązań technologicznych korzysta wiele firm z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej, motoryzacyjnej, chemii gospodarczej i wielu innych. Jako jedyna firma w Polsce możemy zaproponować kompleksowe rozwiązanie dla linii rozlewniczych wraz z etykietowaniem i znakowaniem produktów. Każdego roku wdrażamy kilka prototypowych urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.
ADRES Tatrzańska 20
60-413 Poznań
TELEFON 504324824
NIP 7811940841
E-MAIL handel@autojet.com.pl
ADRES WWW

INTREX sp. z o.o

Etykietowanie, znakowanie, systemy wizyjne. Od ponad 28 lat projektujemy, wdrażamy, produkujemy i co najważniejsze, otaczamy zaawansowaną opieką systemy etykietujące, znakujące i nie tylko. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń do znakowania Domino. Produkujemy systemy etykietujące - od prostych aplikatorów po kompleksowe systemy integrujące znakowanie, etykietowanie oraz systemy wizyjne.
ADRES ul. Za Motelem 7
62-080 Tarnowo Podgórne
TELEFON +48 61 8417 203
NIP 7811941102
E-MAIL intrex@intrex.pl

EXPACK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

EXPACK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa działa na rynku opakowań od 2002 roku. Współpracujemy z firmami branży mleczarskiej, mięsnej i rybnej, dostarczając opakowania najwyższej jakości. Doradzamy wybór optymalnego opakowania mając na uwadze zasadę zrównoważonego rozwoju, wykonujemy projekt graficzny i przeprowadzamy próbne uruchomienia folii na liniach produkcyjnych. Zdobyta przez wiele lat wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wybudować nowoczesny zakład produkcyjny, spełniający wysokie wymagania naszych odbiorców i gwarantujący najwyższe standardy produkcyjne potwierdzone uzyskaniem certyfikatu BRCIoP.
ADRES Os. W. A. Mozarta 30/15
31-232 Kraków
TELEFON 12 416 19 21
NIP
E-MAIL biuro@expack.pl
ADRES WWW www.expack.pl

WIP Sp. z o.o. Spółka komandytowa

- drugi największy w Polsce dostawca folii PET oraz preform i butelek PET dla branży napojowej i mleczarskiej - 1,3 mld opakowań PET sprzedanych w ciągu roku - spółka rodzinna ze 100% kapitałem polskim - doświadczenie w produkcji opakowań PET od 1994
ADRES ul. Przemysłowa 3A
87-700 Aleksandrów Kujawski
TELEFON 54 282 54 61
NIP
E-MAIL sekretariat@wip-group.pl

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

ALPLA jest globalnym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych (mi.in. preform i butelek PET, butelek HDPE i PP oraz kanistrów HDPE). ALPLA posiada 181 zakładów produkcyjnych w 46 krajach świata. W Polsce obsługujemy klientów z 4 lokalizacji - Żywiec, Ostrów Mazowiecka, Radomsko i Nowy Dwór Mazowiecki. Dysponujemy technologią formowania wtryskowego (Injection Moulding) dla preform i korków; rozdmuchu z rozciąganiem (Stretch Blow Moulding) dla butelek i słoików PET oraz ekstruzji z rozdmuchem (Extrusion Blow Moulding) dla butelek i kanistrów z Polipropylenu (PP) i Polietylenu (PE) ALPLA jest wiodącym producentem opakowań plastikowych w Polsce z największym zapleczem produktowym, maszynowym oraz know-how. Wśród naszych klientów są liderzy rynku wodno-napojowego, mlecznego, sokowego oraz kosmetycznego, chemii domowej czy środków czystości. Najlepsze systemy logistyczne pozwalają dopasować ofertę do każdego rodzaju klienta. ALPLA posiada także możliwość projektowania opakowań zgodnie z wymogami klienta – w tym także projektowania pod recykling. Oprócz produkcji opakowań firma ALPLA posiada własne zakłady recyklingu, z których jeden znajduje się w Polsce (PRT Radomsko) – w zakładzie tym produkowany jest recyklat rPET dopuszczony do kontaktu z żywnością.
ADRES ul. Stolarska 6
34-300 Żywiec
TELEFON 33 866 48 00
NIP
E-MAIL office-zywiec@alpla.com

Supravis Group S.A.

Supravis Group S.A. - wyspecjalizowany producent barierowych i wysokobarierowych opakowań giętkich dedykowanych m.in. branży mleczarskiej. Czołowa europejska pozycja i doświadczenie zdobyte na gruncie współpracy z przemysłem spożywczym skutkuje najwyższym poziomem obsługi oraz idealnym dostosowaniem produktów Supravis do wymagań asortymentu Klienta. Najwyższy poziom produkcji potwierdza prestiżowy certyfikat BRC Packaging. Obecność na rynku od 1985 r., w 100% polski kapitał oraz ponad połowa sprzedaży eksportowana do więcej niż 50 krajów na całym świecie. Specjalizujemy się w produkcji współwytłaczanych folii, worków do pakowania próżniowego, laminatów o różnorodnej strukturze, materiałów termokurczliwych (rękawy, folie, worki) oraz szerokiej gamy osłonek.
ADRES ul. Nowotoruńska 56
85-840 Bydgoszcz
TELEFON 52 32 68 800
NIP
E-MAIL kancelaria@supravis.pl
ADRES WWW www.supravis.pl

MPSYSTEM SP. Z O.O

Jesteśmy firmą oferującą jedno z najbardziej kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań na europejskim rynku. Posiadamy własne linie do ekstruzji folii wielowarstwowej termokurczliwej oraz produkujemy rękawy i woreczki z folii o niskiej i średniej przepuszczalności do pakowania, dojrzewania, transportu i przechowywania serów. Proponujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze opakowań, dogodne terminy płatności, przystępne ceny, krótkie terminy realizacji, elastyczność w doborze rozmiarów, dopasowanie ilości do potrzeb klienta, szeroką paletę kolorów, nadruki. Posiadamy certyfikat BRC, badania na migrację i inne dokumenty wymagane od producentów opakowań do żywności.
ADRES ul. Św. Jana Pawła II 4
07-132 Ostrówek Węgrowski
TELEFON 22 6195778
NIP
E-MAIL zamowienia@mpsys.pl
ADRES WWW www.mpsys.com.pl

Ecor Product sp zoo

ECOR PRODUCT już od roku 1990 jest zaufanym dostawcą opakowań giętkich dla odbiorców krajowych i zagranicznych. Jako nowoczesna polska drukarnia wyznacza wysokie standardy w zakresie druku fleksograficznego HD Flexo w oparciu o system przygotowalni Kodak Flexcel NX, dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego oraz chemicznego. Firma świadczy kompleksową obsługę, począwszy od fachowego doradztwa, przez terminową realizację, po serwis poprodukcyjny. Szeroki dialog i wspieranie Klientów zaowocowało ofertą, która zaspokaja zapotrzebowanie zarówno w materiały tradycyjne, takie jak: folie aluminiowe, barierowe laminaty, pergaminy, jak również najnowocześniejsze, ekologiczne materiały Ecor FPO w wersji z L B z barierą światła oraz OXY ulegającej biodegradacji. Serdecznie zapraszamy do współpracy w zakresie tradycyjnych i innowacyjnych opakowań
ADRES Lipowa 6a
62-060 Stęszew
TELEFON (61) 813-40-54
NIP
E-MAIL zamowienia@ecorproduct.pl
ADRES WWW www.ecorproduct.pl
1


Baner