Maszyny pakujące

TES sp. z o. o.

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typowo inżynierska, która postawiła sobie od początku bardzo wysokie zadania dostarczenia urządzeń gwarantujących najnowocześniejsze technologie w przemyśle opakowaniowym: - maszyny rozdmuchowe do produkcji pojemników PET z preform - systemy robotyzacji i automatyzacji odcinków technologicznych dowolnych procesów - dedykowane maszyny i urządzenia pod zdefiniowane zastosowania Wszystkie rozwiązania wykorzystują światowe osiągnięcia inżynierii mechanicznej i elektronicznej.
ADRES ul. Magnacka 6
80-180 Kowale k. Gdańska
TELEFON 503036635
NIP
E-MAIL info@tes.com.pl

Trepko SA

Światowy dostawca automatów pakujących dla przemysłu spożywczego: Automaty do napełniania butelek Automaty do napełniania i zamykania w gotowe pojemniki (aseptyczne liniowe, rotacyjne, karuzelowe) Systemy dozowania Automaty do formowania i owijania kostek Automaty do formowania, napełniania i zamykania opakowań Systemy pakowania zbiorczego Serwis pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych, doradztwo techniczne.
ADRES ul. Roosevelta 116
62-200 Gniezno
TELEFON tel. 61 426 50 41
NIP
E-MAIL info@trepko.com
ADRES WWW www.trepko.com

TECCON Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Główna działalność firmy Teccon to przede wszystkim projektowanie oraz wykonywanie maszyn i urządzeń służących do automatyzacji procesów produkcyjnych. W zakresie działalności spółki znajdują się również maszyny do pakowania zbiorczego i paletyzacji. Firma pomaga klientom w optymalizacji tych procesów w oparciu o najnowsze technologie. Oferta Firmy jest skierowana do wszystkich, którzy chcą oszczędzić czas i pieniądze, a także wyprzedzić konkurencję i osiągnąć pozycję liderów w swojej branży.
ADRES ul. Gdańska 134
62-200 Gniezno
TELEFON 61 427 79 96
NIP
E-MAIL michal.reformat@teccon.pl
1


Baner