Laboratorium i aparatura kontrolno-pomiarowa

GREMES

Dostawca najwyższej jakości instrumentów pomiarowych do kontroli parametrów fizykochemicznych w procesach produkcyjnych. Nasze rozwiązania umożliwiają kompleksową kontrolę procesów m.in. w produkcji: - piwa, wina, cydru, szampanów i alkoholi wysokoprocentowych, - soków, wód mineralnych i napojów bezalkoholowych gazowanych i niegazowanych, - syropów i koncentratów cukrowych, - mleka i napojów mlecznych, - innych produktów spożywczych. W zakresie oferty realizujemy kompleksowe systemy pomiarowe i kontrolne z wykorzystaniem sprawdzonych urządzeń procesowych i laboratoryjnych takich producentów jak: - SIGRIST Process-Photometer - ACM - TecSense - bubble-tech - SWAN Analytical Instruments - Multisensor Systems - GHM Group Instrumenty pomiarowe umożliwiają kontrolę następujących parametrów: Mętność / Klarowność (EBC, NTU, FNU) | Barwa (EBC, ICUMSA, Hazen) | Rozdział/Separacja Faz | Brix, Plato, Balling, % Diet. | Tlen rozpuszczony | Dwutlenek Węgla | Ciśnienie w opakowaniach (CO2 / N2) | pH/Redox | Przewodność | Ilość bakterii | CIP | Dezynfekcja i wiele innych. Naszym Klientom oraz Użytkownikom urządzeń i systemów kontrolnych i pomiarowych zapewniamy interdyscyplinarne wsparcie we wszystkich istotnych obszarach, w tym: - doradczym i projektowym, - dostaw instrumentów i układów kontrolno-pomiarowych, - montażu, uruchomienia i szkolenia z obsługi, - autoryzowanych serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych, - magazynu części zamiennych i zużywających się, niezbędnych dla zachowania ciągłości pracy, - specjalistycznego wsparcia technicznego przez cały okres eksploatacji. Zapraszamy.
ADRES Ptasia 24
59-700 Bolesławiec
TELEFON +48 602 29 30 81
NIP 6121688984
E-MAIL biuro@gremes.pl
ADRES WWW https://gremes.pl/

AIR PRODUCTS SP. Z O.O.

Laboratoria Firma Air Products Sp. z o.o. na rynku polskim jest obecna od prawie 30 lat. Jesteśmy producentem i dostawcą gazów przemysłowych. Nasi eksperci działają na terenie całej Polski, doradzając najlepsze rozwiązania gazowe dla przetwórstwa spożywczego. W naszej ofercie: - hel, azot, wodór i argon w butlach z technologią BIP?, zapewniającą ultra wysoką czystość. Dzięki technologii BIP? nasze gazy charakteryzują się do 300 razy większą czystością niż konwencjonalne gazy nośne - zanieczyszczenia na poziomie 10 ppb dla węglowodorów, 10 ppb dla tlenu i 20 ppb dla wilgoci - co wpływa na zwiększoną dokładność analityczną, stabilizację linii bazowej, poprawienie stosunku S/N. Gazy dostarczamy w butlach lub wiązkach butli.
ADRES Komitetu Obrony Robotników 48
02-146 WARSZAWA
TELEFON 664972917
NIP 526-02-13-1
E-MAIL infopl@airproducts.com

SIMEX Sp. z o.o.

Firma SIMEX istnieje na rynku automatyki przemysłowej od 1986 roku jako producent i dystrybutor aparatury kontrolno-pomiarowej. Zakres naszej produkcji obejmuje urządzenia stosowane do pomiaru, regulacji i rejestracji temperatury, ciśnienia, poziomu i przepływu. Oferowana aparatura kontrolno-pomiarowa znajduje zastosowanie w wielu branżach przemysłowych, między innymi energetyce, ciepłownictwie, górnictwie, branży chemicznej, spożywczej, maszynowej oraz gospodarce wodno-ściekowej. Specjalizujemy się także w projektowaniu systemów ważenia m.in. zbiorników magazynowych i technologicznych dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Rezultaty naszej pracy ocenione zostały bardzo wysoko i w efekcie zostaliśmy przedstawicielem (często wyłącznym na terenie Polski) wielu firm zagranicznych, takich jak: Vishay Group, Trumeter, BaumerIVO, Siemens. Liczne umowy dystrybucyjne z największymi producentami na światowym i krajowym rynku automatyki pozwalają nam oferować produkty po bardzo atrakcyjnych cenach. Opierając się na naszym doświadczeniu oferujemy także usługi związane z automatyzacją i realizacją pomiarów w procesach przemysłowych: - kompletację i dostarczanie aparatury kontrolno-pomiarowej i sterującej: urządzenia produkcji własnej oraz renomowanych firm krajowych i zagranicznych, - projektowanie systemów automatyki: od prostych pomiarów jednopunktowych po integrację złożonych systemów sterowniczych, - programowanie i wdrażanie systemów sterowania nadrzędnego z wizualizacją komputerową, - montaż i uruchamianie aparatury, - szkolenie obsługi, - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, - doradztwo techniczne. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z normą jakości ISO 9001:2008, oraz posiadają certyfikaty CE. Miło nam poinformować również, iż firma SIMEX otrzymała Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej.
ADRES Wielopole 11
80-556 Gdańsk
TELEFON 587620777
NIP 5830000316
E-MAIL info@simex.pl

Minebea Intec Poland Sp. z o.o.

Minebea Intec dostarcza produkty, rozwiązania i usługi dla przemysłu spożywczego zwiększające niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność linii produkcyjnych i pakujących. Dowód temu dajemy przez obietnicę złożoną naszym klientom i konsumentom "Dbamy o bezpieczeństwo każdego dnia". W swojej ofercie posiadamy: - detektory ciał obcych (detektor metali, detektor rentgenowski X-ray) - dynamiczne wagi kontrolne - wagi stołowe i podłogowe - czujniki i terminale wagowe - rozwiązania Ex - oprogramowanie - wagi przemysłowe Puro Mamy ponad 147 lat doświadczenia we wspieraniu przemysłu w zapewnieniu, że wyprodukowane produkty są odpowiedniej jakości i nie zawierają ciał obcych. Nasze kompetencje w tym zakresie opierają się na niemieckiej jakości naszych produktów i usług w połączeniu z ciągłymi inwestycjami w rozwój wiodących technologii. Dzięki temu spółce zaufały dziesiątki tysięcy klientów, którym dostarczyliśmy miliony produktów i rozwiązań w naszej długoletniej historii. Nasza rynkowa pozycja globalnego lidera w zakresie dostawy produktów i rozwiązań wraz z celem ustanowienia solidnych standardów we wszystkich obszarach naszej działalności znajdują odzwierciedlenie w naszym firmowym motto: 'The true measure'.
ADRES ul. Wrzesińska 70
62-025 Kostrzyn
TELEFON 61 656 02 98
NIP 5252547893
E-MAIL biuro.pl@minebea-intec.com

EKMA Krzysztof Antosik

EKMA powstała w 1991 roku. Specjalizuje się w dostawach sprzętu laboratoryjnego. Specjalizujemy się w dostawach: gęstościomierzy laboratoryjnych (ręcznych i stacjonarnych ), refraktometrów oraz wiskozymetrów. Dostarczamy także aparaty do miareczkowania, aparaty Karla Fishera o także liczniki kolonii bakteryjnych.
ADRES Ul. Niemcewicza 26/87
02-306 Warszawa
TELEFON 22 625 68 76
NIP
E-MAIL biuro@ekma.pl
ADRES WWW http://ekma.pl/

Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Oferta METTLER TOLEDO obejmuje pełny zakres rozwiązań do kontroli procesu produkcji in-line. Wszystkie rozwiązania są kompatybilne z sieciami informatycznymi naszych klientów i pomagają im w automatyzacji procesów. Oferta METTLER TOLEDO obejmuje urządzenia: elektrody, czujniki, obudowy, połączenia procesowe, przetworniki, systemy czyszczące i kalibrujące, kable i akcesoria. Ponad to nasz nowy produkt - przenośny miernik oDO InTap wyposażony w wewnętrzny optyczny czujnik rozpuszczonego tlenu pobiera próbki i mierzy zawartość DO at-line, aby zapewnić optymalną kontrolę nad produkcją piwa. Jest to również narzędzie do łatwiejszej kalibracji optycznych czujników in-line DO. INGOLD specjalizuje się w wysokiej jakości rozwiązaniach do pomiaru pH, DO, przewodności, zmętnienia i zawartości CO2, wykorzystywanych do kontroli procesów przemysłowych w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym i napojowym oraz energetyce. THORNTON jest niekwestionowanym liderem w pomiarach przewodności, pH, DO, TOC, rozpuszczonego ozonu oraz w pomiarach przepływu w wodzie ultraczystej, aplikacjach do przemysłu farmaceutycznego, półprzewodników oraz do elektrowni.
ADRES ul. Poleczki 21
02-822 Warszawa
TELEFON 22 440 67 00
NIP
E-MAIL polska@mt.com
ADRES WWW http://www.mt.com

Hamilton Bonaduz AG

Hamilton Bonaduz AG to firma pochodząca ze Szwajcarii specjalizująca się w kontroli wybranych procesów produkcyjnych, ze szczególnym naciskiem na procesy "biologiczne"- w tym produkcję piwa. Wspieramy aktywnie wyspecjalizowane branże na całym świecie. W swoim portfolio posiadamy szereg czujników, umożliwiający kontrolę kluczowych parametrów procesu produkcyjnego- wszystkie działające w trybie online. Całość produkcji pochodzi ze Szwajcarii i jest produkowana ręcznie przez naszych specjalistów. W obecnych czasach wymogi kontroli jakości przy produkcji cały czas wzrastają, dlatego tak istotne są innowacje, które pozwolą z jednej strony monitorować kluczowe parametry na najwyższym poziomie oraz w stabilny sposób a jednocześnie obniżać koszty instalacyjne i obsługowe. Kolejną istotną rzeczą jest wprowadzenie nowatorskich sposobów pomiaru oraz nowych typów pomiarów, które pozwolą zapewnić powtarzalny i stały proces- wpływ na produkt końcowy jest bardzo prosty do przewidzenia. W prezentacji pokażemy Państwu innowacyjne rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo procesu oraz znaczną redukcję kosztów.
ADRES Via Crusch 8
7402 Bonaduz
TELEFON 605 65 88 87
NIP
E-MAIL lklimczak@hamilton.ch

Anton Paar Poland Sp. z o.o.

Firma Anton Paar opracowuje, produkuje i dystrybuuje wysoce dokładne przyrządy laboratoryjne oraz procesowe systemy pomiarowe. Jest światowym liderem w dziedzinie pomiaru wielu parametrów napojów alkoholowych i bezalkoholowych takich jak gęstość i stężenia cukru, alkoholu, dwutlenku węgla, tlenu i innych. Nowoczesne zarządzanie i inwestycje w badania i rozwój, umożliwiają firmie Anton Paar tworzyć wiele nowatorskich rozwiązań, które wyznaczają trendy i innowacyjne podejście do pomiarów na dekady jak np. oscylacyjny pomiar gęstości, który od ponad 50 lat jest wciąż rozwijany i pozostaje jedną z najdokładniejszych i najpowszechniejszych metod pomiarowych gęstości
ADRES Hołubcowa 123
02-854 Warszawa
TELEFON 22 3955390
NIP
E-MAIL info.pl@anton-paar.com

AEA TECHNIQUE Sp. z o.o.

Aparatura pomiarowa i analityczna dla przemysłu browarniczego. W pełni higieniczne pomiary in-line właściwości cieczy: mętności, przewodności, temperatury, ciśnienia i poziomu. Najnowsze rozwiązania niemieckiej firmy SELI specjalizującej się w rozwiązaniach dla browarnictwa. Firma AEA TECHNIQUE jest polską firmą istniejącą od 2004, dystrybutorem firmy SELI w Polsce, a także dystrybutorem kilkunastu innych producentów przemysłowych przyrządów do pomiarów in-line.
ADRES ul. Toszecka 99
44-100 Gliwice
TELEFON +48327756524
NIP
E-MAIL info@aea-technique.pl
1


Baner