Komponenty, dodatki, aromaty i barwniki

P.P.U.H. ROGOWSKI s.c. B. Cholewicka i K. Łukasik

P.P.U.H. Rogowski - polski producent dodatków warzywnych do przemysłu spożywczego. Wytwarzamy warzywa w różnej postaci : warzywa marynowane, pasty warzywne, wsady i farsze. Naszym klientom oferujemy produkty warzywne, innowacyjne rozwiązania i wsparcie technologiczne. Dzięki naszemu laboratorium oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie zaproponować dedykowane produkty, dostosowane do procesu produkcyjnego klienta. Wdrożone przez firmę Rogowski systemy bezpieczeństwa produkcji są potwierdzeniem jakości wytwarzanych produktów. Zapewniamy wysoką i stałą jakość naszych produktów i usług.
ADRES Narodowych Sił Zbrojnych 15
18-400 Łomża
TELEFON 510277023
NIP 7180009330
E-MAIL sprzedaz@rogowski.net.pl

VIMAX Małgorzata Rogiewicz

VIMAX Małgorzata Rogiewicz - polski producent dodatków do żywności, partner wytwórców branży spożywczej. W ofercie firmy znajdują się autorskie i oryginalne produkty aromatyzujące, a także wzbogacające składniki funkcjonalne, odpowiadające na indywidualne potrzeby klientów zgodne z trendami. Firma specjalizuje się w produkcji aromatów, w tym aromatów naturalnych oraz ekstraktów roślinnych, które wzmacniają smak i zapach produktów spożywczych. Oferuje również premiksy funkcjonalne wykorzystywane do fortyfikacji żywności. Jako jedna z pierwszych polskich firm, uzyskała certyfikat pozwalający na produkcję aromatów i ekstraktów roślinnych BIO. Lokalizacja firmy - centralna Polska, pozwala na szybką realizację zamówień i dostaw na terenie całego kraju.
ADRES Przygoń, ul. Wczasowa 2
95-082 Dobroń
TELEFON +48 43 677 23 23
NIP
E-MAIL kontakt@vimax.pl

Flavours Factory Sp. z o.o.

Flavours Factory jest polską firmą specjalizującą się w kreowaniu oraz produkcji aromatów do przemysłu spożywczego. Zatrudniamy najlepszych kreatorów aromatów z Francji, Włoch i Polski. Wysoko wyspecjalizowana kadra, doskonale wyposażone laboratorium, otwartość na nowości ze świata oraz trendy rynkowe powodują, że Flavours Factory znajduje się w czołówce najlepszych jakościowo twórców aromatów spożywczych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w wielu obszarach produkcji spożywczej, co pozwala nam na szerokie spojrzenie na zmieniające się warunki rynkowe oraz reakcję na pojawiające się potrzeby naszych Klientów. Wiarygodność systemów jakości oraz bezpieczeństwa potwierdzają certyfikaty oraz wdrożone systemy bezpieczeństwa.
ADRES Jasna1, Lipka
05-205 Klembów
TELEFON +48 22 122 82 29
NIP 5223004285
E-MAIL info@flavoursfactory.com

TORIMEX-CHEMICALS Ltd Sp. z o.o.

Firma Torimex-Chemicals jest importerem oraz dystrybutorem dodatków funkcjonalnych i surowców naturalnych dla przemysłu spożywczego. Mamy ponad 26 lat doświadczenia w imporcie i dystrybucji. W celu zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa produktów działamy zgodnie z systemem ISO 9001:2015 i HACCP. Zapewniamy różnorodne portfolio produktów, m.in. aromaty, błonniki, białka roślinne, substancje słodzące, przyprawy naturalne. Oferujemy surowce do wszystkich sektorów przemysłu spożywczego: piekarnictwa, cukiernictwa, przemysłu mięsnego i rybnego, produktów wegetariańskich i wegańskich, słodyczy, napojów. Proponujemy także szeroki asortyment surowców ekologicznych. Zapraszamy do kontaktu!
ADRES Innowacyjna 8
95-050 Konstantynów Łódzki
TELEFON (+48) 42 659 06 56
NIP 7250040122
E-MAIL poczta@torimex.pl

Zentis Polska Sp. z o. o.

Z owoców robimy to, co najlepsze. Myśląc o owocach, myślimy o mistrzowskich dziełach natury i o tym, co kreujemy z bogactwa ich rodzajów i smaków. Od roku 1893 nasze owocowe kreacje wzbogacają asortyment przemysłu mleczarskiego, piekarskiego, napojowego i produkcji słodyczy. Jesteśmy jednym z wiodących zakładów przetwórstwa owocowego w Europie.
ADRES Żelków Kolonia, ul. Przemysłowa 8
08-110 Siedlce
TELEFON 25 6402100
NIP
E-MAIL zentis@zentis.pl

Symrise Sp. z o.o.

"We provide beverage companies with the constant innovation they need to stay ahead of the curve". Decoding drinks, crafting desire Our dedicated, multi-functional customer teams understand exactly what our customers need to advance their beverage offering. They draw on expertise from across the Symrise Group to create solutions that combine the most advanced science with the best of the natural world.
ADRES ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa
TELEFON 22 533 19 05
NIP
E-MAIL jaroslaw.wiktorek@symrise.com

ZPO SAMBOR Sp. z o.o.

Firma ZPO SAMBOR Sp. z o.o. położona jest w naturalnym zagłębiu sadów owocowych w Kotlinie Sandomierskiej - tereny te szczycą się znakomitymi uprawami na najwyższym poziomie. Nasza firma, począwszy od roku 1997 zajmuje się przetwórstwem lokalnego daru natury - JABŁKA. Na przestrzeni 20 lat nauczyliśmy się jak korzystać z tego daru, by nie utracić jego najcenniejszych właściwości i móc przekazać go dalej już w formie skoncentrowanej. Nasze produkty są zgodne z wymaganiami Kodeksu Praktyki AIJN i dyrektywami UE, jest to możliwe dzięki stosowaniu nowoczesnych urządzeń produkcyjnych jak również inwestycji w systemy jakości. Wieloletnie doświadczenie w produkcji koncentratów owocowych i aromatów zaowocowało powstaniem nowoczesnego zakładu, spełniającego wszystkie wymogi prawa żywnościowego oraz standardów bezpieczeństwa i jakości żywności BRC oraz IFS Food.
ADRES Samborzec 55
27-650 Samborzec
TELEFON 15 644 50 14
NIP
E-MAIL info@sambor.co

MANE POLSKA Sp.z o.o.

MANE jest jednym ze światowych liderów w pozyskiwaniu aromatów zapachowych i smakowych. Obecny jest na rynkach w ponad 30 krajach, posiada 47 centrów R&D oraz 25 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Przedsiębiorstwo jest własnością rodziny Mane od 1871 roku, przez którą jest również zarządzane. Centrala MANE mieści się w pobliżu Nicei, w rejonie Grasse - znanym jako stolica światowej perfumerii. Koncern MANE jest jednym z największych na świecie przedsiębiorstw w branży fragrances and flavours, plasując się na 5 miejscu, różniącym się od innych podmiotów tym, że w pełni kontroluje cały proces produkcyjny, począwszy od upraw podstawowych surowców oraz nadzoru na producentami pozostałych składników, skończywszy na zaawansowanym systemie monitorowania jakości.
ADRES Ul. Taneczna 18
02-829 Warszawa
TELEFON 22 467 18 13
NIP
E-MAIL Marta.SULIMA@MANE.com

JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp.k.

JAR Aromaty to firma rodzinna z 40-letnią pasją do tworzenia aromatów spożywczych. Kreujemy je od podstaw na Państwa życzenie. Spełniamy wyśrubowane wymagania technologów z branż: napojowej, cukierniczej, mleczarskiej, odżywek dla sportowców, żywności funkcjonalnej, koncentratów spożywczych, przetwórstwa owocowo-warzywnego. Wspieramy proces tworzenia receptur nowoczesnych produktów. Rozumiemy je dobrze, dlatego też stworzyliśmy gamę aromatów maskujących oraz naturalne aromaty słodzące. Nasze aromaty można już degustować w gotowych produktach na trzech kontynentach.
ADRES ul. Wólczyńska 238
01-919 Warszawa
TELEFON (22) 864 28 30
NIP
E-MAIL jar@jar.com.pl

esarom polska Sp. z o.o.

Esarom is a leading supplier of flavouring ingredients to the food industry and the producers of beverages worldwide. Based in Austria since more than 60 years. Simple food becomes a marvel of taste, turning something that is an essential part of life into one of life s pleasures. We love this challenge. Our product portfolio ranges from flavours, bases and compounds, emulsions, extracts, distillates, concentrates to colour and additive products. All our product developments are guided by the knowledge that eventually taste is what matters to the consumers. This is why direct contact with the market and personal and close contact with our customers - the food and drink producers, is particularly important to us. That is the only way to discover how our customers, and all those who want to become our customers, want to charm the taste buds of the consumers and how we can support them in this endeavour with tailormade concepts. With the harmonisation of application, packaging, price segment, production options and market conditions, we deliver to each of our individual business partners the exact solution that makes his product even better than before.
ADRES Jesionowa 22/23
40-158 Katowice
TELEFON ?32?732?33?33
NIP
E-MAIL biuro@esarom.com