Gotowe linie produkcyjne

STM sp. z o. o.

STM to firma oferująca kompletne linie produkcyjne dla przemysłu rozlewniczego - dzięki prawie 40-letniemu doświadczeniu w branży rozdmuchu, rozlewu i automatyzacji produkcji dostarczamy doskonałej jakości rozwiązania pod klucz dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze produkty mówią same za siebie - każdego dnia na naszych liniach rozlewniczych przewijają się setki tysięcy butelek PET, butelek szklanych, puszek aluminiowych i puszek PET. Jako dostawca kompletnych linii, STM zaopatruje rozlewnie napojów, browary oraz producentów żywności z całego świata, cechując się bardzo indywidualnym podejściem do klientów i ich projektów, niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze maszyny, czy też całe linie produkcyjne. STM jest ekspertem w projektowaniu i wdrażaniu kompletnych linii rozlewniczych, obejmujących każdy etap procesu produkcyjnego począwszy od produkcji opakowania PET lub depaletyzacji opakowań (butelek, puszek), rozlewu produktu, etykietowania i datowania, pakowania i paletyzacji produktu - jesteśmy w stanie zapewnić wszystkie te rozwiązania dla Twojego biznesu.
ADRES ul. Piaskowa 12
78-520 Złocieniec
TELEFON 503036635
NIP 2530207052
E-MAIL marketing@stm-pack.com

Hert Sp. z o.o. Sp.k.

Firma HERT od ponad 25 lat dostarcza nowoczesne wyposażenie do piekarni i cukierni, do zakładów rzemieślniczych i przemysłowych, oferuje najwyższej jakości instalacje przemysłowe, linie produkcyjne i pojedyncze maszyny oraz wysokiej jakości osprzęt i materiały eksploatacyjne, akcesoria, serwis oraz części zamienne. Umożliwia dostęp do najnowszych technologii na świecie i przystosowuje je do polskich warunków, Pomaga również dokonywać opłacalnych inwestycji mających na celu poprawę jakości wyrobów piekarniczych i cukierniczych, wydajności i opłacalności produkcji, zwiększenie konkurencyjności. HERT oferuje maszyny najwyższej jakości, zgodne z normami, prawem, bezpieczne, funkcjonalne, energooszczędne i higieniczne.
ADRES Odlewnicza 4A
03-231 Warszawa
TELEFON 22 594 05 00
NIP 5240018433
E-MAIL sprzedaz@hert.pl

Mysak Group Sp. z o.o. Sp.k.

Zajmujemy się projektowaniem, wykonaniem i dostawą linii technologicznych, produkcją we własnym zakładzie maszyn oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego, chemicznego i przemysłów pokrewnych. Wykonujemy prace projektowe, konstrukcje maszyn i urządzeń w oparciu o przepisy prawa obowiązujące w Polsce oraz w Unii Europejskiej. Oferujemy również rozwiązania problemów nietypowych oraz produkcję innowacyjnych linii technologicznych z wykorzystaniem najnowszych technologii, autorskich i prototypowych rozwiązań opracowywanych we współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi. Zajmujemy się: projektowaniem i wykonaniem linii technologicznych dla przemysłu spożywczego i chemicznego, produkcją instalacji i stacji technologicznych, przygotowaniem projektów technologicznych i wielobranżowych, modernizacją i adaptacją istniejących linii oraz urządzeń, projektowaniem urządzeń i maszyn technologicznych, wykonaniem projektów urządzeń nietypowych nowatorskich oraz prototypów, opracowaniem analiz zagrożenia wybuchem ATEX, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Specjalizujemy się w: transportowaniu produktów, transporcie pneumatycznym i mechanicznym, dozowaniu, ważeniu, porcjowaniu, procesach mieszania (mieszaniu ciągłym i batchowym), procesach termiczne (suszeniu, chłodzeniu), pakowaniu w opakowania jednostkowe lub zbiorcze, magazynowaniu (silosy, zbiorniki), systemach Big Bag, systemach Atex, nowych technologiach.
ADRES Bukowska 18
62-069 Dąbrowa
TELEFON 618101627
NIP 7811829121
E-MAIL mysak@mysak.pl

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem międzynarodowym, działającym na globalnym rynku urządzeń przemysłu spożywczego od prawie 30 lat. Jako firma inżynierska specjalizujemy się w płynach i to w tym zakresie kreujemy i dostarczamy nowoczesne rozwiązania dedykowane branży napojowej, sokowej i browarniczej. Świadczymy usługi w sposób kompleksowy - począwszy od konsultingu i inżynieringu, poprzez projektowanie urządzeń i szaf sterowniczych, ich produkcję i montaż, aż po uruchomienie całej instalacji w zakładzie Klienta i jej serwis. W naszych projektach łączymy innowacyjność myśli technologicznej z wysoką jakością dostarczanych urządzeń, wspierając Klienta w wyborze optymalnych rozwiązań na każdym etapie prac projektowych.
ADRES Ul. Podleska 51
43-100 Tychy
TELEFON 32 789 70 70
NIP
E-MAIL info_pl@rulandec.com
ADRES WWW www.rulandec.pl

Krones Sp. z o.o.

Koncern KRONES z siedzibą w niemieckim Neutraubling znany jest na polskim rynku jako światowy lider w produkcji urządzeń i kompletnych linii rozlewniczych dla branży piwowarskieh, napojowej, mleczarskiej oraz spirytuspwej.. Krones konstruuje, projektuje i produkuje maszyny i kompletne linie dla techniki procesowej, rozlewniczej i opakowaniowej. Krones AG jest również dostawcą rozwiązań logistycznych dla magazynów. Portfolio koncernu uzupełniają rozwiązania w zakresie planowania fabryk oraz produkcja zaworów na własne potrzeby. W zakresie kompletnych systemów Krones AG oferuje szeroki asortyment produktów, umożliwiający realizację kompleksowych linii i zakładów produkcyjnych we współpracy z jednym partnerem.
ADRES Ul. Puławska 303
02785 Warszawa
TELEFON 22 549 52 50
NIP
E-MAIL jolanta.zowczak@krones.pl

Trepko SA

Światowy dostawca automatów pakujących dla przemysłu spożywczego: Automaty do napełniania butelek Automaty do napełniania i zamykania w gotowe pojemniki (aseptyczne liniowe, rotacyjne, karuzelowe) Systemy dozowania Automaty do formowania i owijania kostek Automaty do formowania, napełniania i zamykania opakowań Systemy pakowania zbiorczego Serwis pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych, doradztwo techniczne.
ADRES ul. Roosevelta 116
62-200 Gniezno
TELEFON tel. 61 426 50 41
NIP
E-MAIL info@trepko.com
ADRES WWW www.trepko.com
1


Baner