Gospodarka wodno-ściekowa

Pedsiębiorstwo MARCOR Jan Marjanowski

Przedsiębiorstwo MARCOR Jan Marjanowski sprawnie prosperuje na rynku krajowym i zagranicznym od 1990 r., kompleksowo zajmując się uzdatnianiem wody oraz usuwaniem skutków jej złej jakości, wykorzystując wiedzę praktyczną i wieloletnie doświadczenie zawodowe Jana Marjanowskiego. Chcąc mieć pewność najwyższych standardów dostarczanych przez nas rozwiązań, sami produkujemy preparaty chemiczne: zarówno do uzdatniania wody jak i chemicznego czyszczeia. MARCOR jako prekursor wdraża niekonwencjonalne technologie w zakresie uzdatniania wody. Nasze realizacje prowadzą do oszczędności wody i energii, a także do obniżenia opłat dla Wód Polskich za pobór wód głębinowych i powierzchniowych.
ADRES Kołobrzeska 30
80-394 Gdańsk
TELEFON 58 557 28 20
NIP 5860054185
E-MAIL mm@marcor.com.pl

Eurowater Sp. z o.o.

Firma Eurowater oferuje niezawodne stacje uzdatniania wody oparte na najnowocześniejszych technologiach oraz modułowym systemie budowy. Zapewniamy: doradztwo przy projektowaniu i doborze urządzeń, montaż i rozruch, serwis: gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szkolenia. Ponad osiemdziesięcioletnie doświadczenie, profesjonalizm i globalny zasięg firmy gwarantują wykonanie instalacji w najwyższej jakości.
ADRES Lipków, ul. Izabelińska 113
05-080 Izabelin
TELEFON 22 722 80 25
NIP
E-MAIL info.pl@eurowater.com

Veolia Water Technologies Sp. z o.o.

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy Veolia będącej liderem w optymalnym zarządzaniu gospodarką wodno-ściekową, energetyczną i odpadami. Spółka oferuje kompleksowe rozwiązania i usługi obejmujące przygotowanie i oczyszczanie wody technologicznej, systemy wody użytkowej , oczyszczanie ścieków przemysłowych; w tym produkcję biogazu i odzysk energii w procesach beztlenowych, zamykanie obiegów wodnych w systemie Zero Liquid Discharge (ZLD) lub Zero Waste Discharge oraz odzysk wód popłucznych filtrów. Firma specjalizuje się w projektowaniu i realizacji obiektów "pod klucz", dostawach instalacji i urządzeń oraz usługach serwisowych. Zapewnia także pomoc w planowaniu i organizacji inwestycji, przygotowanie audytów wodnych oraz wsparcie eksperckie podczas realizacji inwestycji. Lista instalacji wodno-ściekowych dla przemysłu zrealizowanych przez Veolia Water Technologies Sp. z o.o. w Polsce obejmuje ponad 30 obiektów m.in. dla: SM Mlekovita, Grupa Maspex, CPP Toruń-Pacific, Kompania Piwowarska, Carlsberg, Anwil SA, PCC Rokita, ORLEN Eko, EDF Polska, PGE GiEK KWB Turów, Mondi Świecie, WEPA i wielu innych.
ADRES ul. Puławska 2
02-566 Warszawa
TELEFON 22 5688300
NIP
E-MAIL info.poland@veolia.com
1


Baner