Doradztwo, konsulting, finanse, prawo

Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ

Zajmujemy się optymalizacją procesów produkcyjnych oraz wykonywaniem audytów energetycznych. Naszym celem jest podniesienie efektywności energetycznej zakładu produkcyjnego. Realizujemy to poprzez: 1. Wykonanie audytu energetycznego 2. Znalezieniem finansowania na rozwiązania wynikające z audytu energetycznego 3. Wdrożeniem rozwiązań wynikających z audytu energetycznego 4. Zbudowaniem monitoringu w zakładzie produkcyjnym 5. Zbudowaniem strategii energetycznych Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.efektywniej.pl
ADRES Okrężna 26
53-008 Wrocław
TELEFON 883797577
NIP 8982036557
E-MAIL biuro@efektywniej.pl

PATPOL LEGAL PIRÓG I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Patpol Legal to wiodąca na polskim rynku kancelaria prawna w zakresie postępowań spornych wynikających z prawa własności intelektualnej. Wywodzi się ze struktur kancelarii patentowej Patpol -czołowej polskiej kancelarii świadczącej usługi w zakresie ochrony własności intelektualnej. W ramach grupy Patpol, kancelaria prawna Patpol Legal oferuje, pełną obsługę polskich i zagranicznych podmiotów we wszelkich kwestiach dotyczących prawa własności intelektualnej. Poza wiodącą praktyką własności intelektualnej, Patpol Legal świadczy swoim klientom komplementarny pełny zakres usług prawnych, w tym dotyczących zagadnień prawa gospodarczego, korporacyjnego oraz prawa pracy.
ADRES ul. Nowoursynowska 162 J
02-776 Warszawa
TELEFON 22 546 92 00
NIP
E-MAIL legal@patpol.pl

Patpol Kancelaria Patentowa sp. z o.o.

Patpol to kancelaria patentowa będąca liderem w branży ochrony własności intelektualnej w Polsce i w Unii Europejskiej. Istnieje nieprzerwanie od 1966 roku, dzięki czemu dysponuje wyjątkowym, niespotykanym na rynku doświadczeniem. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony wynalazków, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, znaków towarowych oraz praw autorskich, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
ADRES ul. Nowoursynowska 162 J
02-776 Warszawa
TELEFON 22 546 91 00
NIP
E-MAIL patpol@patpol.pl
1


Baner