Bezpieczeństwo i higiena produkcji

ProMinent Dozotechnika Sp. z o.o.

Grupa ProMinent jest producentem komponentów i systemów dozowania jak również wiarygodnym partnerem w zakresie uzdatniania wody. Pracujemy w kierunku zapewnienia naszym klientom jeszcze większej efektywności i bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu naszych innowacyjnych produktów, usług oraz specjalistycznych rozwiązań. Kluczowe branże, w których stosowane są nasze produkty i rozwiązania technologiczne to: uzdatnianie wody pitnej i procesowej, oczyszczanie ścieków, przemysł chemiczny i petrochemiczny, przemysł spożywczy, baseny kąpielowe, a także wydobycie i przeróbka ropy i gazu ziemnego. Szeroka oferta produktów ProMinent składa się zarówno z komponentów: pompy dozujące, pompy perystaltyczne regulatory i sondy pomiarowe parametrów wody, jak również z kompletnych systemów dozowania cieczy wraz z akcesoriami takimi jak zbiorniki czy pompy transferowe. Dla energetyki, przemysłu chemicznego i branży Oil&Gas oferujemy najwyższej jakości procesowe pompy dozujące. Pod marką ProMaqua, ProMinent oferuje szeroki zakres przyjaznych dla środowiska, ekonomicznych i wysoce skutecznych systemów dezynfekcji wody, wykorzystujących wszystkie dostępne na rynku metody dezynfekcji.
ADRES Jagiellońska 2B
55-095 Mirków k/Wrocławia
TELEFON +48 71 398 06 00
NIP 1180018248
E-MAIL biuro@prominent.com

PCC Consumer Products Kosmet Sp. z o. o.

PCC Consumer Products Kosmet to jeden z największych w Polsce producentów środków do dezynfekcji, chemii gospodarczej, chemii profesjonalnej oraz kosmetyków. Spółka rozwija portfolio własnych brandów, a także specjalizuje się w produkcji wyrobów private label, których odbiorcami są największe sieci detaliczne w Europie Środkowo ? Wschodniej. PCC Consumer Products Kosmet współpracuje też z globalnymi koncernami, dla których wytwarza produkty w ramach produkcji zleconej (contract manufacturing). Klientami spółki są również instytucje publiczne i zakłady przemysłowe, którym dedykowana jest oferta produktów chemii profesjonalnej.
ADRES Sienkiewicza 4
56-120 Brzeg Dolny
TELEFON 71 794 29 23
NIP 9171154737
E-MAIL marketing@kosmet.com.pl

Radex Zbigniew i Tomasz Nagay sp.j.

Radex to polski producent środków chemicznych oraz sprzętu technicznego służących utrzymaniu higieny w przemyśle spożywczym. Produkujemy środki chemiczne do mycia i dezynfekcji oraz systemy mycia i śluzy higieniczne służące utrzymaniu bezpieczeństwa mikrobiologicznego strefy produkcyjnej.
ADRES Kamieniec 50
72-001 Kołbaskowo
TELEFON +48 91 431 85 80
NIP 8510000486
E-MAIL handel@radex.com.pl

Dr. Weigert Polska Sp. z o. o.

Produkcja piwa oraz napojów piwnych odbywa się tradycyjnymi metodami w nowoczesnych zakładach produkcyjnych. Aby uzyskać typowe właściwości, a jednak unikalne dla każdego browaru - takie jak smak oraz wygląd, charakterystykę i stabilność piany, niezbędne są wydajne, innowacyjne i kompleksowe koncepcje utrzymania higieny w obszarach produkcji i rozlewu. Wrażliwość mikrobiologiczna, stawia higienie produkcji i rozlewu duże wymagania. Firma Dr.Weigert oferuje Państwu wybór wysokowydajnych produktów i procesów dla każdego zastosowania.
ADRES ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D
01-531 Warszawa
TELEFON 22 616 02 23
NIP
E-MAIL office_pl@drweigert.com

SaneChem sp zoo

Marka SANECHEM - to symbol profesjonalnych rozwiązań utrzymania higieny dla przemysłu spożywczego. Każdej z jego gałęzi możemy zaoferować wysokiej klasy rozwiązania w dziedzinie zapewnienia czystości. Nasze portfolio obejmuje ponad 130 najwyższej jakości preparatów do mycia i dezynfekcji oraz urządzenia dozujące. Zasadniczym elementem naszej strategii jest wysoki standard wszystkich działań skierowanych ku klientowi począwszy od produktu, przez technologię, szkolenia, audyty i usługi serwisowe. Współpracujemy z czołowymi dostawcami specjalistycznych surowców chemicznych oraz renomowanymi laboratoriami
ADRES ul. Słodowiec 10/10
01-708 Warszawa
TELEFON 22 785 95 61
NIP
E-MAIL deblin@sanechem.com.pl

ECOLAB Sp. z o.o.

Firma Ecolab współpracuje z niemal trzema milionami klientów, stając się światowym liderem w zakresie technologii i usług związanych z wodą, higieną i energią oraz usług w zakresie ochrony ludzkiego zdrowia i kluczowych zasobów naturalnych. Na całym świecie klienci z branży spożywczej, przetwórstwa żywności, higieny osobistej, opieki zdrowotnej i przemysłu naftowo-gazowego wybierają produkty i usługi Ecolab, utrzymując czyste i bezpieczne środowisko pracy oraz skutecznie osiągając cele zrównoważonego rozwoju.
ADRES Opolska 114
31-323 Kraków
TELEFON 12 26 16 193
NIP
E-MAIL monika.dobrowolska@ecolab.com
ADRES WWW www.ecolab.pl

Diversey Polska Sp. z o.o

Firma Diversey była i zawsze będzie pionierem i wiarygodnym partnerem. Nieustannie dostarczamy rewolucyjne technologie czyszczenia i higieny, dzięki którym cieszymy się pełnym zaufaniem naszych klientów we wszystkich sektorach branży spożywczej. Staramy się stale ulepszać i automatyzować procesy mycia tak, aby sprostać wymaganiom produkcji wyrobu najwyższej jakości. Nasze programy włączają w te procesy konsultantów, doradzających Państwu w zakresie mycia i dezynfekcji oraz ekspertów w dziedzinie stosowania i kontroli systemów. Wszystkie nasze programy i procesy są zaprojektowane z troską o prostotę i stabilność tak, aby zabezpieczyć nawet najbardziej wrażliwe obszary produkcji.
ADRES Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
TELEFON 22 161 17 00
NIP
E-MAIL dok.poland@diversey.com

Calvatis Sp.z o. o.

Firma Calvatis to kompleksowe rozwiązania higieny w przemyśle spożywczym. Nasze technologie skutecznie usuwają Biofilm, zwalczają bakterie, pleśnie i glony. Doskonale stabilizujemy mikrobiologie w strefach gorących, chronimy puszki przed czernieniem i opakowania szklane zwrotne przed wypłukiwaniem krzemianów jednocześnie nabłyszczając butelkę. Sprawdź nas dziś. Mamy setki zadowolonych klientów w Polsce.
ADRES Wolności 22-24
58-260 Bielawa
TELEFON 535762558
NIP
E-MAIL info.pl@calvatis.com
1


Baner